CESTOVNÁ KANCELÁRIA - CESTOVNÁ AGENTÚRA

 ANNATOUR

 

VÁS SRDEČNE VÍTA

 

 

Vítame Vás na stránke našej cestovnej kancelárie ANNATOUR. Založili sme ju preto, aby sme Vám „z prvej ruky“ odovzdali svoje dlhoročné skúsenosti profesionálnych certifikovaných sprievodcov cestovného ruchu. Vďaka týmto skúsenostiam Vám vieme pripraviť program tak, aby Vám vyhovoval po každej stránke. Jednoducho chceme, aby ste s našou cestovnou kanceláriou prežili príjemné a nezabudnuteľné chvíle.

 

Ponúkame Vám poznávacie zájazdy do okolitých štátov pre Vašich zamestnancov, žiakov a študentov, ako aj pre kolektívy seniorov, či rodiny s deťmi a individuálnych turistov

 

Naše poznávacie zájazdy sú pripravené tak, aby ste v jednotlivých štátoch postupne spoznali mnohé z pamiatok zaradených do zoznamu svetového dedičstva UNESCO.

 

Ak chcete spoznávať, súčasne si oddýchnuť a zabaviť sa, tak Vás isto zaujmú predĺžené víkendy a pobyty pri mori v jednom z najkrajších stredísk letnej turistiky v Taliansku - RIMINI - na romantickej pláži Riviera del Sole.

 

V prípade, že ste v našej ponuke nenašli to čo Vás zaujíma, nie je to žiadny problém. Oslovte nás, prosím, a my Vám pripravíme zájazd, výlet, firemnú akciu či školský výlet podľa Vašich predstáv a v termínoch podľa Vašej požiadavky.

                                                 

POKRAČUJTE PROSÍM ĎALEJ A DOZVIETE SA VIAC ... 

 


www.annatour.sk - www.annatour.eu