REFERENCIE KLIENTOV

 

Na tomto mieste môžete vyjadriť svoj názor a skúsenosti so službami ANNATOUR. Pozitívne referencie nás samozrejme potešia. Prípadné negatívne nám zasa pomôžu skvalitniť našu prácu, aby boli naši klienti stále spokojnejší.

                                                                                 Ďakujeme Vám.

REFERENCIE KLIENTOV

Výborný zájazd

Dátum: 17.05.2016 | Vložil: Petra V.

S vašou CK som bola v 2015 v Prahe, Pruhoniciach a na Zelenej Hore. Veľmi som spokojná s delegátkou CK, lebo nám poskytla odborný výklad, ktorý ale nebol suchopárny, zároveň sa o nás starala a vedela všetko vybaviť a pretlačiť sa , ak hrozilo, že sa natiahne check in v hoteli apod. Super rýchlo zohnala aj vstup na loďku v Prahe na Vltave, hoci nás chceli predbehnúť iní.To všetko s ľahkosťoou a profesionalitou. Ale hlavne , tento výlet nema chybu. Škoda, že je len pre ucelené kolektívy, mám záujem aj nabudúce, nakoľko individuálne nie sme schopní vybaviť všetko tak kvalitne. Sme milovníci kvetín , preto Pruhonice a zámocký park bodovali najviac. V Prahe som bola viackrát, ale tentokrát som zase videla iné pamiatky a miesta.... chcem sa určite vrátiť.Výlet ma nabil pozotívnou energiou. Ďakujeme.....:-)

Viedeň

Dátum: 23.09.2014 | Vložil: EK

Týmto by sme sa chceli poďakovať za jeden krásny deň a zároveň vyjadriť našu spokojnosť s výletom a s prácou milej pani sprievodkyni.
Služby CK sme využili po prvý raz, ale určite nie naposledy. Zájazd do Schonbrunnu bol veľmi dobre zorganizovaný, už počas cesty nám pani sprievodkyňa rozprávala o histórii Bratislavy a tiež o miestach, ktorými sme prechádzali. Výklad pani Leškovej bol pútavý, okorenený rôznymi zaujímavými historkami.
Na mieste bol rozchod a každý z nás si samostane mohol pozrieť všetko, čo chcel. Každý si tak určite prišiel na svoje.
Ešte raz sa chceme poďakovať za veľmi príjemný deň :)

Re:Viedeň

Dátum: 26.09.2014 | Vložil: Alena Lešková

Veľmi pekne Vám ďakujem za Váš názor. Hoci to možno znie ako fráza, ale ak sa naši klienti cítia na výlete príjemne, je to pre mňa najväčšia odmena. Teším sa na Vás na ďalších našich výletoch. Želám všetko naj.

Podakovanie

Dátum: 16.12.2013 | Vložil: Zdeno

Dakujem pani PhDr. Leškovej, za pre mna cennu informaciu a prajm vela zdravia a uspechov aj v roku 2014

Vianočná Viedeň a Kittsee

Dátum: 10.12.2013 | Vložil: Jana

Nedávno sme s pani Alenkou absolvovali jednodňový výlet do čokoládovne v Kittsee a na vianočné trhy vo Viedni. Musím povedať, že som bola veľmi milo prekvapená osobným prsítupom a vedomosťami pani sprievodkyne, ktorá dokázala celé hodiny rozprávať o zaujímavostiach Viedne ako aj o samotných Habsburgovcoch. Samozrejme, že nás ženy zaujímali najmä "pikošky" o Sissi a Márii Terézii. Ale verím, že aj muži si prišli na svoje :-)

Záznamy: 1 - 5 zo 25
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok

Vážení klienti,

 

srdečne Vám ďakujeme za vyjadrenie Vášho názoru na naše služby. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť.

 

Najlepším ocenením našej práce je, ak sa rozhodnete s nami

cestovať pravidelne. Spokojný klient je naša najlepšia odmena.

 

Tešíme sa na Vás.

                                                        PhDr. Alena Lešková - ANNATOUR


www.annatour.sk - www.annatour.eu